Resultat Golden Arm!!!




Golden Arm 1999 02 20!!


Herrar -55 Höger
1:A Roine Eklund .....Sverige
2:A Ettahiri Abddhakim .....Marocko

Herrar -60 Höger

1:A Magnus Augustsson .....Sverige
2:A Roine Eklund .....Sverige
3:A David Eilersten .....Norge

Herrar -70 Höger

1:A Kenneth Johannessen .....Norge
2:A Alin Orahim .....Sverige
3:A Konstantinas Archipavaslit .....Litauen

Herrar -75 Höger

1:A Peter Persson .....Sverige
2:A Matti Salli .....Finland
3:A Peter Ekman .....Sverige

Herrar -80 Höger

1:A Rodoslav Dobrovic .....Slovakien
2:A Valonen Petri .....Finland
3:A Charlie Minel .....Sverige

Herrar -85 Höger

1:A Mika Malinen .....Finland
2:A Johan Lindholm .....Sverige
3:A Sami Putkisaari .....Finland

Herrar -90 Höger

1:A Bill Brzenk .....Usa
2:A Arto Ainasto .....Finland
3:A Markku Salo .....Finland

Herrar -100 Höger

1:A Arto Hämälainen .....Finland
2:A Andris Jankovskis .....Lettland
3:A Johan Rosengren .....Sverige

Herrar -110 Höger

1:A Cuntars Baikovs .....Lettland
2:A Sigbjörn Sönderland .....Norge
3:A Krister Jonsson .....Sverige

Herrar +110 Höger

1:A Andreas Johansson .....Sverige
2:A Ralf Johansson .....Sverige
3:A Mats Jarinder .....Sverige

Herrar -65 Vänster

1:A Marku Andersson .....Sverige
2:A Stefan Nordström .....Sverige
3:A Ilkari Kormano .....Finland

Herrar -75 Vänster

1:A Edvard Wistedt .....Sverige
2:A Alin Orahim .....Sverige
3:A Tore Sydne .....Sverige

Herrar -90 Vänster

1:A Raimonds Antonovics .....Lettland
2:A Aki Tuiskula .....Finland
3:A Johan Lindholm .....Sverige

Herrar +90 Vänster

1:A Mats Jarinder .....Sverige
2:A Ralf Johansson .....Sverige
3:A Arto Hämäläinen .....Finland

Damer -50 Höger

1:A Elin Johannesen .....Norge
2:A Alexandra Jonsson .....Sverige
3:A

Damer -60 Höger

1:A Heidi Andersson .....Sverige
2:A Sandra Bomsaita .....Litauen
3:A Carina Grahn .....Sverige

Damer -70 Höger

1:A Tarja Tähtinen .....Finland
2:A Heidi Andersson .....Sverige
3:A Carina Grahn .....Sverige

Damer +70 Höger

1:A Dalia Medzauz .....Litauen
2:A Martina Pastuchova .....Slovakien
3:A Tarja Tähtinen .....Finland

Damer -60 Vänster

1:A Sandra Bumsaite .....Litauen
2:A Malin Bergström .....Sverige
3:A Carina Grahn .....Sverige

Damer +60 Vänster

1:A Sofia Sundquist .....Sverige
2:A Dalia Medasuz .....Litauen
3:A Tarja Tähtinen .....Finland

Damer -60 Vänster Öppen klass

1:A Ann-sofie Reisen .....Sverige
2:A Camilla Wiklund-Troth .....Sverige


Netscape